Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjer Fizjoterapia Trychologia Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

mgr Magda  - KIEROWNIK Day Spa – Kosmetolog, Medycyna Estetyczna st. 1 i 2, Podologia st.1
mgr Magda - KIEROWNIK Day Spa

Kosmetolog, Medycyna Estetyczna st. 1 i 2, Podologia st.1

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Lubuskiej Wyższej Szkoły Zdrowia Publicznego. Magister kosmetologii, trener i szkoleniowiec branży beauty. 

Specjalista z zakresu pielęgnacji twarzy -  zaawansowanych terapii anty-aging (mezoterapia igłowa, wypełniacze, volumetria twarzy, nici PDO). Poprzez zabiegi niweluje problemy skórne, podchodząc indywidualnie i holistycznie do każdej klientki. Jej kolejnym atutem to zdolności manualne - przenosząc je na dłonie swoich Klientek (hybryda, tytan, żele), jak mówi " Dłonie to nasza wizytówka .." natomiast jako podolog stara się  rozwiązywać  problemy stóp, często bolesne i wstydliwe". Optymistka, nie boi się nowych wyzwań, otwarta na nowe doświadczenia

Prywatne mama, w wolnej chwili crossfit, snowboard i dobra książka.

mgr Wirginia  – Kosmetolog, Wizaż i charakteryzacja, Odnowa Biologiczna
mgr Wirginia

Kosmetolog, Wizaż i charakteryzacja, Odnowa Biologiczna

Absolwentka II st. Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia z rozbudowaną specjalizacją - wizaż i stylizacja.  Kosmetologia, wizaż to jej pasja. Uwielbia wykonywac również zabieg na ciało w tym z tematyki Orientu.  Dodatkowo interesuje się fitnessem oraz zdrowym odżywianiem.  

Amelia

Kosmetolog, Linergistka, Medycyna Estetyczna st.1, Wizaż

Kosmetolog, studia I stopnia w PWSZ w Nysie specjal. medycyna prewencyjna  oraz absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu kier. kosmetologia. 

Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. 

Specjalista z zakresu pielęgnacji twarzy i trudnych problemów skórnych z zakresu kosmetologii onkologicznej ( Akademia Walki z Rakiem - Fundacja Światło). Stylizacji rzęs metodą 1:1 i metod objętościowych oraz wizażu i makijażu permanentnego. Laureatka wielu konkursów Make Up Trendy. Uczestniczka wielu Kongresów tematycznych.  Jej silnymi atutami są odpowiedzialność w wykonywaniu zabiegów, umiejętność profesjonalnej porady oraz pełne zaangażowanie podczas wykonywanej pracy. 

Karolina  – Kosmetyczka, Podologia st. 1, Styl.paznokci,
Karolina

Kosmetyczka, Podologia st. 1, Styl.paznokci,

Dyplomowana kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, specjalistycznej i trudnej pielęgnacji stóp (podologii) i stylizacji paznokci oraz wizażu. Nieustannie pracuje nad własnym rozwojem bo jak twierdzi zawód kosmetyczki wymaga pasji, zaangażowana, ale przede wszystkim dostosowywania się do oczekiwań Klientów i rynku.
Spokój, cierpliwość i dbałość o szczegóły sa jej mocną stroną.  Pracownik Instytutu Yasumi Głogów i Polkowice

Małgosia  – Kosmetyczka, Styl. Rzęs
Małgosia

Kosmetyczka, Styl. Rzęs

Absolwentka Studium Medycznego w Zielonej Górze. Wieczna optymistka dla której nie ma rzeczy niemożliwych, uśmiechnięta i życzliwa.

mgr Marta – Fizjoterapeuta, Odnowa Biologiczna
mgr Marta

Fizjoterapeuta, Odnowa Biologiczna

Absolwentka Uczelni Wyższej II stopnia - Politechniki Opolskiej - Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Praktykowała w wielu ośrodkach NZOZ i Centrach rehabilitacyjnych. Jej specjalnością są masaże lecznicze, sportowe ale również  relaksacyjne i zabiegi na ciało z wykorzystaniem najnowszej technologii oraz z tematyki Orientu. Uczestniczka wielu naukowych sympozjów z zakresu medycyny fizykalnej.  

Natalia – Fizjoterapeuta, St. Paznokci
Natalia

Fizjoterapeuta, St. Paznokci

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie na kierunku Fizjoterapia. Obecnie studiuje Fizjoterapię na stopniu magisterskim w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Prywatnie lubi eksperymentować w kuchni i spędzać aktywnie czas.

Agata - SALON FRYZJERSKI – Fryzjer
Agata - SALON FRYZJERSKI

Fryzjer

Fryzjerka z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie.
Swój zawód wykonuje z pasją a w każdą fryzurę wkłada serce..
Jak mówi"...Zawsze słucham propozycji i wskazówek klienta, by współgrać z jego oczekiwaniami ale jednocześnie by fryzura była dopasowana do osoby - nie tylko jej kształtu twarzy ale i osobowości."   Szkoliła się pod okiem najlepszych - Ukończyła cykl szkoleń  z zakresu strzyżeń nowoczesnych, trudnych koloryzacji w Europejskim Centrum Szkolenia Stylistów oraz Akademie Koloru Wella.

Marzena - SALON FRYZJERSKI – Fryzjer, kosmetyczka
Marzena - SALON FRYZJERSKI

Fryzjer, kosmetyczka

Absolwentka Studium Przedsiębiorczości i Zarządzania w Katowicach. Z wykształcenia fryzjer - czeladnik oraz specjalista ds. usług kosmetycznych. Fryzjerka z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Umiejętności swoje zdobywałą w polskich i niemieckich salonach fryzjerskich. Kilka lat pracowała na terenie Niemiec jako fryzjerka,kosmetyczka oraz stylistka paznokci, Jej główną pasją jednak jest fryzjerstwo. Przeszkolona w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów metodą Pierer Ballman na poziomie profesjonalista. Uczestniczka wielu kursów z zakresu charakteryzacji i stylizacji. W pracy kieruje się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale też jest otwarta na oczekiwania i sugestie Klientów. Prywatnie lubi podróże,dobry film,spotkania w gronie przyjaciół oraz spędzać czas z rodziną.

Ola – Stylizacje Ślubne, Okazjonalne, Fryzjer, Wizaż
Ola

Stylizacje Ślubne, Okazjonalne, Fryzjer, Wizaż

Ukończyła prestiżową szkołę we Lwowie czesań ślubnych, wieczorowych i okazjonalnych oraz profesjonalnego makijażu pod okiem Mariny Chumiak. Ukończyła w Polsce również szkolenia z zakresu fryzjerstwa damskiego i męskiego. 

W to co robi wkłada całe serce, dlatego jej fryzury są tak wspaniałe i niepowtarzalne.

mgr Karolina wychowawczy do 03.2021 – Kosmetolog, Trycholog
mgr Karolina wychowawczy do 03.2021

Kosmetolog, Trycholog

Ukończyła studia I i II stopnia na kierunku Kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista z zakresu pielęgnacji twarzy (w tym medycyny estetycznej), laseroterapii i zabiegów modelujących sylwetkę. Jako trycholog - Zajmuje się ona wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia oraz chorobami skóry głowy takimi jak łupież czy łuszczyca. Na co dzień prowadzi aktywny tryb życia, dlatego w wolnym czasie oddaje się podróżom i poznawaniu nowych, intrygujących miejsc. 

realizujemy płatność bonami Benefit

Współpraca - strona w budowie