Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjer Fizjoterapia Trychologia Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

 mgr Dorota  – Linergista, Trycholog, Medycyna Estetyczna st.1i 2, Odnowa Biologiczna
mgr Dorota

Linergista, Trycholog, Medycyna Estetyczna st.1i 2, Odnowa Biologiczna

Absolwentka Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Lesznie. Kadra zarządzająca, PR-owiec, szkoleniowiec. Wieloletnia pasja do branży Beauty była inspiracją do powstania Instytutu Yasumi Day Spa.

Nieustanie kształci się, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Uczestniczka wielu naukowych kongresów, sympozjów z zakresu kosmetologi i medycyny. Swoje umiejętności w makijażu permanentnym zdobywała pod okiem Miedzynarodowej Mistrzyni  p. Anity Petryszyn-Dopierała. Przeszła specjalistyczne szkolenia potwierdzone certyfikacją w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii. Uzyskała tytuł Trychologa w Akademii Trychologi - zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia i dolegliwościami takimi jak łojotokowe zapalenie skóry, łupież, sucha skóra głowy, łuszczyca, włosy zniszczone chemicznie lub mechanicznie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologów, zaś Sztukę masaży orientalnych poznawała nie tylko w kraju ale również w krajach Azji.

Cechuje się wyjątkową dbałością o szczegóły, pełnym zaangażowaniem podczas rytuałów SPA, zabiegów pielęgnacyjnych i wyszczuplających by każdy poczuł się wyjątkowo.

Monia Kierownik  –  Stylista - Fryzjer
Monia Kierownik

Stylista - Fryzjer

Czeladnik, Szkoliła się pod okiem najlepszych - Absolwentka Akademii Fryzjerskiej Berendowicz&Kublin w Katowicach , Akademii Wella w Warszawie oraz Akademii M. Babicz. Każdego klienta traktuje indywidualnie dopasowując się do jego potrzeb i wymagań. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach. jej mocną stroną są również stylizacje ślubne, okazjonalne. W to co robi wkłada całe serce, dlatego jej fryzury są tak wspaniałe i niepowtarzalne.

mgr Marta - Z-ca Kierownika – Fizjoterapeuta, Odnowa Biologiczna
mgr Marta - Z-ca Kierownika

Fizjoterapeuta, Odnowa Biologiczna

Absolwentka Uczelni Wyższej II stopnia - Politechniki Opolskiej - Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Praktykowała w wielu ośrodkach NZOZ i Centrach rehabilitacyjnych. Jej specjalnością są masaże lecznicze, sportowe ale również  relaksacyjne i zabiegi na ciało z wykorzystaniem najnowszej technologii i z tematyki Orientu. Uczestniczka wielu naukowych sympozjów z zakresu medycyny fizykalnej.   Wyjątkowa dbałość o szczegóły, pełne zaangażowanie podczas rytuałów SPA, zabiegów pielęgnacyjnych i wyszczuplających w połączeniu z dużą wiedzą sprawiają, że każdy poczuje się  wyjątkowo i osiągnie zamierzony efekt. Podczas masaży wprowadza ciało i umysł w stan głębokiego odprężenia.

Monika J – Kosmetyka twarzy, Podologia st. 1 i 2, Styl. Paznokci
Monika J

Kosmetyka twarzy, Podologia st. 1 i 2, Styl. Paznokci

Dyplomowana kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy,specjalistycznej i trudnej pielęgnacji stóp oraz stylizacji paznokci oraz wizażu. Nieustannie pracuje nad własnym rozwojem bo jak twierdzi zawód kosmetyczki wymaga pasji, zaangażowana, ale przede wszystkim dostosowywania się do oczekiwań Klientów i rynku. Spokój, cierpliwość i dbałość o szczegóły sa jej mocną stroną.

Ewa  – Kosmetolog, Odnowa Biologiczna
Ewa

Kosmetolog, Odnowa Biologiczna

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Kosmetologia to jej pasja. Perfekcjonistka i pasjonatka kosmetologii, co w połączeniu z wysoką kulturą osobistą i indywidualnym podejściem do każdego klienta gwarantuje miłą atmosferę i profesjonalny dobór zabiegów oraz produktów do pielęgnacji domowej.

Klaudia  – Kosmetyczka, Podologia st. 1, Styl. Paznokci, wizaż
Klaudia

Kosmetyczka, Podologia st. 1, Styl. Paznokci, wizaż

Dyplomowana kosmetyczka. Specjalista z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Jej silnymi atutami są odpowiedzialność w wykonywaniu zabiegów, umiejętność profesjonalnej porady oraz pełne zaangażowanie podczas wykonywanej pracy.

Artur  – Fizjoterapeuta, Odnowa Biologiczna
Artur

Fizjoterapeuta, Odnowa Biologiczna

Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Młody, energiczny z pozytywnym nastawieniem do życia! Doświadczenie zawodowe zdobyte w placówkach medycznych, sportowych sprawia, że trafnie ocenia stan zdrowia oraz indywidualnie dobiera optymalny program pobudzenia i wzmocnienia naturalnych zdolności regeneracyjnych organizmu. Miłośnik zgłębiania tajników ludzkiego zdrowia. Prywatnie lub jeździć na rowerze i żeglować.

Pracownik Yasumi Głogów i Yasumi Polkowice

Maja – Stylista - Fryzjer, Barber
Maja

Stylista - Fryzjer, Barber

Zawód fryzjera wykonuje z pasją - robi to co kocha. Jak sama mówi wydobywa z ludzi piękno na zewnątrz, które w nich tkwi ukryte. Jej dodatkowym atutem są zdolności manualne. Uczestniczka wielu konkursów we fryzurach okazjonalnych i wieczorowych. Absolwentka Akademii Babicz i Wella. 

realizujemy płatność bonami Benefit

Współpraca - strona w budowie