Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjer Fizjoterapia Trychologia Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Trychologia

Trychologia - to nowa, ciągle rozwijająca się dziedzina nauki, leżąca na granicy medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii. Zajmuje się ona wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia oraz chorobami skóry głowy takimi jak łupież czy łuszczyca.

W trychologii w pierwszej kolejności badanie ukierunkowane jest na znalezieniu źródła wypadania włosów czy też chorób skóry.

W naszym Instytucie –  zabiegi trychologiczne pomagają wyleczyć następujące schorzenia skóry głowy:

wypadanie włosów,

przerzedzanie,

łysienie,

tłusta skóra głowy,

łojotokowe zapalenie skóry,

łupież,

sucha skóra głowy,

łuszczyca,

włosy zniszczone chemicznie,

włosy zniszczone mechanicznie.

Skóra głowy, ciała po zabiegach chemioterapii

Konsultacja, wizyta trychologiczna - 120zł

Leczenie poprzedzone jest postawieniem precyzyjnej diagnozy na podstawie:

Badanie pozwala ocenić kondycje włosów, stan skóry głowy i korzeni włosów. W razie stwierdzenia choćby najmniejszych objawów chorobowych w mieszkach włosowych stosowana jest kuracja, będąca połączeniem zabiegów leczniczych czy stymulujących i produktów farmaceutycznych RueberLaboratory - Tricosystem, co pozwala odzyskać zdrową skórę głowy oraz poprawić kondycję włosów i pobudzić porost włosa. W celu wzmocnienia terapii dla naszych klientów/Pacjetnów dobieramy odpowiednie preparaty trychologiczne do kuracji domowej dostosowane do potrzeb pacjenta i jego problemu.

Firma RUEBER została założona w 1982 roku przez José MaríaCodina - po przeprowadzeniu dogłębnych badań. Od tej pory stale rozwija się, by stać się symbolem w dziedzinie włosów na poziomie międzynarodowym.

Linia farmaceutyczna Tricosystem daje klientowi profesjonalne, niezwykle efektywne rozwiązania wszelkich problemów związanych z włosami, również ich odbudowę przy nadmiernym wypadaniu włosów.

 

WAŻNE !

By badanie było przeprowadzone prawidłowo prosimy - Dzień przed badaniem o umycie skóry głowy wieczorem najlepiej szamponem bardzo delikatnym i nie używanie innych środków (maski, odżywki, lakieru…). Jeśli są Państwo w trakcie badania poziomu hormonów (tarczyca, androgeny, estrogeny) lub morfologii,  mikroelementów - ich zawartości we krwi - prosimy o zabranie ze sobą wyników na konsultację.

Zabiegi Trychologiczne

(przy wykorzystaniu specjalnych preparatów farmaceutycznych RueberTricosystemoraz urządzeń kosmetologicznych i medycznych)

Darsonval – Ozonoterapia - urządzenie wykorzystujące prąd elektryczny. Jego działanie polega na lekkim podgrzewaniu tkanek. Prąd ten nie powoduje skurczów mięśni. W trakcie zabiegu pojawia się również ozon, który posiada właściwości dezynfekujące. Wewnątrz peloty wytwarza się gaz szlachetny, dlatego zabarwia się ona na łososiowy lub niebieski kolor.

Darsonval jest urządzeniem o szerokim spektrum działania:

 Do zabiegu darsonwalizacji są również przeciwwskazania. Podstawowe z nich to:

Fototerapia LED

Zwana Fototerapia  przyspiesza proces regeneracji skóry głowy oraz stymuluje mieszki włosów do wejścia w cykl rozwoju. Naturalne światło LED penetrujące w głąb skóry, działa i leczy problemy skóry głowy i włosów, blizny, rozstępy, trądzik, stany zapalne. 
Jest obecnie jedną z najbardziej obiecujących technik leczenia, gdyż jest metodą efektywną, jednocześnie nieinwazyjną, bez wywoływania negatywnych skutków ubocznych. Proponowane przez nas terapie profilaktyczne i lecznicze, dodatkowo potęgujemy łącząc działanie światła LED z wysokiej klasy, efektywnymi kosmetykami trychologicznymi, które aplikujemy Pacjentom na skórę głowy i włosy, w zależności od wybranego programu terapeutycznego.

Każdy rodzaj światła odpowiedzialny jest za inny problem zdrowotny:

światło czerwone: terapia przeciw wypadaniu włosów, regeneracja skóry, stymulacja produkcji kolagenu, 5-krotne przyspieszenie wzrostu komórek ( faza stymulacji)

światło niebieskie: wskazania: trądzik, terapia łuszczycy, atopowe zapalenia skóry, odbudowa struktury skóry (Faza Leczenia)

światło żółte: wskazane przy łuszczeniu się skóry i łupieżu suchym. Wzmacnianie naczynia kapilarne. Uodparnia i łagodzi skórę wrażliwą, podrażnioną (Faza leczenia)

Oxybrazja  – oczyszcza skórę głowy i  pozwala rozwiązać problem tłustych, suchych i podatnych na łupież włosów, jak również podrażnienia skóry głowy. Idealny dla skór z łuszczycą, ŁZS, Łupieżem toksycznym. W trakcie dostarczany jest tlen do skóry.    Mezoterapia tlenowa za zadanie dotlenienie skóry głowy, rozprowadzenie koktajlu medycznego  na skórze głowy (nie przenosimy dzięki temu bakterii czy grzybów), bez konieczności nanoszenia go na włosy, wzmocnić mieszki włosowe, doskonale nawilża. 

LASER wzmacniający włosy i zapobiegający wypadaniu włosów  

Hairbelle to urządzenie umożliwiające wykonywanie zabiegów na włosach i skórze głowy. W urządzeniu zastosowano laser o długości fali 650 nm oraz częstotliwości 6 Hz, który pobudza krążenie krwi i zwiększa odżywienie mieszków włosowych. Prowadzi to do zwiększenia wzrostu włosa, nie powodując przy tym uszkodzenia komórek sąsiednich.

Wiązka laserowa działa na każdą z trzech faz wzrostu włosa:

Hairbelle odbudowuje mieszki włosowe  zniszczone częstym farbowaniem, trwałą ondulacją, niewłaściwą pielęgnacją, zanieczyszczeniami powietrza.

Już po kliku tygodniowej terapii urządzeniem Hairbelle zmniejsza się znacznie ilość wypadających włosów.

Stosując urządzenie Hairbelle regularnie przez 3 miesiące zyskujesz gęste i mocne włosy.

Niezwykła skuteczność w redukcji łysienia zarówno u kobiet jak i u mężczyzn potwierdzona badaniami klinicznymi:

WYNIKI: odnotowano znaczny wzrost liczby włosów u 55,2% kobiet i 74,1% mężczyzn.

ZALETY:

Elektroporacja - Mezoterapia bezigłowa skóry głowy

Metoda mezoterapii bezigłowej wykorzystuje zjawisko oddziaływania pola elektrycznego na błony komórkowe. Podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej w błonie lipidowej komórek naskórka tworzą się nietrwałe pory, tworzące kanały przepuszczające substancje aktywne w głąb skóry właściwej. Dzięki temu dostarczamy substancji wzmacniających włos takich jak witaminy, minerały, aminokwasy w głąb skóry bez stosowania bolesnej iniekcji. W celu zauważenia poprawy należy zastosować serię ok. 10 wykonywanych 1 raz  w tygodniu. A po 1 m-cu tylko co 2-3 tygodnie Zabieg jest polecany we wszystkich rodzajach łysienia każdego rodzaju, wypadania włosów, łojotoku, suchości skóry głowy (świąd), łamliwości oraz suchości włosów.

Zatrzymanie wypadania włosów, wzmocnienie cebulek, wzmożony odrost włosów, w celu wzmocnienia włosów i stymulacji ich odrostu. a także poprawa nawilżenia skóry głowy, redukcja świądu i pieczenia, zmniejszenie łojotoku. W konsekwencji tych procesów włosy stają się mocniejsze i bardziej lśniące.

Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, epilepsja, nadwrażliwość skóry, stany zapalne skóry, choroby żył, choroby serca, rozrusznik serca, metalowe elementy w ciele, nowotwory, choroby autoimmunologiczne,

RF – Fale radiowe

Zabieg diatermii ma szerokie spektrum działania. Fale radiowe wykorzystywane podczas zabiegu objętościowo podgrzewają skórę właściwą oraz tkankę podskórną na głębokość 3 – 5 cm. Wytwarzane ciepło powoduje ogrzanie komórek skóry i poprawia krążenie krwi. Poprzez głębokie ogrzanie poprawia cyrkulację krwi, która zasila skórę głowy dużą ilością tlenu i składników odżywczych. W rezultacie wspomaga porost włosów, zapobiega ich wypadaniu poprzez stymulację ich korzeni.

Diatermia – kiedy może być stosowana?

Diatermia, które wykorzystuje fale radiowe może być stosowana u wszystkich osób, które mają problemy z wypadaniem włosów lub chcą zadbać o kondycję swojej skóry. Zabieg jest szczególnie zalecany w przypadku:

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy (roller cała głowa, pen – miejscowo)  czy Igłowa

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na wytwarzaniu za pomocą rollera setek tysięcy mikrootworów w naskórku, którymi do mieszków włosowych dostaną się substanje aktywne z koktajli dermomedycznych. Dodatkowo mikronakłucia powodują wzmożone ukrwienie i odżywienie skóry i mieszków włosowych. Terapia wynosi 6-10 zabiegów w odstępach 3 tygodnie.

Terapia polecana jest w przypadku łysienia androgenowego i nieandrogenowego, w celu wzmocnienia włosów i stymulacji ich odrostu.

Polecamy również KURACJE Lecznicze - BIO 

Kuracje wykonane na naturalnych produktach o wysoce odżywczych właściwościach. łączą w sobie działanie toniku z ochroną przed stresem oksydacyjnym oraz niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Wyprodukowane ze składników organicznych. Nasze produkty zawierają całe bogactwo organicznych składników aktywnych. To certyfikowane kosmetyki, które przywracają włosom naturalny blask, piękno oraz przede wszystkim – zdrowie i witalność

Łupież to problem, który dotyczy ok. 3 mln Polaków pomiędzy 15. a 75. rokiem życia. Pojawia się on najczęściej w wyniku nadmiernej aktywności grzybów na skórze głowy, a głównym winowajcą odpowiedzialnym za powstawanie łupieżu jest Pityrosporumovale, czyli mikroskopijny grzyb drożdżopodobny. Rozróżnia się kilka odmian suchy, tłusty…

BioRevitalizujący produkty, które zostały stworzone, aby “odmłodzić” włosy i skórę głowy. Wzmacniają, chronią i przywracają jakość włóknom, odprężając skórę. Tworzą one system ochronny, który pomaga przywrócić optymalną kondycję zdrowotną skóry głowy, wzmacnia i pogrubia włosy. Bomba vitaminowa.

Wypadanie włosów to problem, który dotyczy większości z nas. Stanowi ono sygnał, że w złożonej biomachinie, jaką jest ludzki organizm, coś zaczyna działać nie tak, jak powinno. Należy wówczas obserwować, czy stopień utraty włosów jest poważny i czy proces jest długotrwały. Diagnozując problem powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, czy nasz organizm otrzymuje odpowiednie ilości niezbędnych witamin oraz pierwiastków; dieta powinna być zbilansowana i bogata w substancje odżywcze. Stres również może negatywnie wpływać na organizm, który na różne sposoby informuje nas o problemie. Warto tu wspomnieć ponadto o wolnych rodnikach – niezwykle szkodliwych cząstkach, które utleniają i niszczą wiele tkanek, przyczyniając się do szybszego starzenia się włosów, osłabiania i przedwczesnego ich wypadania.

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem