Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjer Fizjoterapia Trychologia Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Kwas hialuronowy - Wolumetria twarzy

Kwas hialuronowy to polisacharyd, który występuje w skórze w sposób naturalny, jednak z wiekiem jego produkcja maleje. Jest on odpowiedzialny za utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i jędrności skóry. Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek. Zmniejszenie jego zawartości skutkuje wysuszeniem skóry, pojawieniem się zmarszczek, wiotczeniem tkanek i zapadnięciem policzków. Skóra po zabiegu jest oczyszczona, mocno nawilżona i wygładzona. Bariera ochronna zostaje przywrócona, a skóra zyskuje blask i nabiera naturalnego kolorytu.
Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalne efekty. Podawane są bardzo cienkimi igłami co zmniejsza doznania bólowe. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki. Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku. Zabiegi nie powodują wyłączenia klienta z codziennego życia.

Wypełnianie stosowane jest w celu:

 • usunięcia zmarszczek nad górna wargą (tzw. zmarszczki palacza),
 • wygładzenia zmarszczek czołowych i lwiej zmarszczki,
 • modelowanie kształtu ust, uzupełnienie objętości policzków, korekcja owalu twarzy
 • zapadniętych okolic oczodołu,
 • korekcji opadających kącików ust
 • oraz wygładzenia zmarszczek dekoltu i szyi

Okres utrzymywania się efektu początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami. Większość klientów decyduje się na ten zabieg po upływie 9 -12 miesięcy od pierwszego zabiegu wygładzania zmarszczek lub korekcji konturów twarzy.

Przeciwwskazania:

 • ciąża i laktacja,
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Częstotliwość wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym
Wypełnienie i spłycenie zmarszczek wystarcza na 6, 9 a nawet 12 miesięcy w zależności od stosowanego preparatu kwasu hialuronowego, a także głębokości zmarszczek. Zanikanie wypełniacza jest przyspieszane przez słońce i palenie tytoniu.

Przebieg zabiegu: Po dezynfekcji skóry oraz znieczuleniu miejscowym kremem wykonuje się zastrzyki z kwasu hialuronowego w wybrane miejsca. Zabieg wypełniania zmarszczek wraz ze znieczuleniem trwa około 30-45 minut. Nie wymaga wcześniejszego wykonania testów alergicznych. Bezpośrednio po zabiegu wstrzykiwania kwasu hialuronowego może wystąpić w miejscu wkłucia niewielkie zaczerwienienie. Czasem pojawiają się małe wynaczynienia (siniaczki), które znikają po paru 7 dniach.

 • Cena: Od od 300 - szczegółowy cennik na dole strony
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem