Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjer Fizjoterapia Trychologia Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

HIFU MED LIFT 3D - lifting bez skalpela i rekonwalescencji

Kurze łapki +RF 600zł
Czoło + RF 400zł
Okolice Ust +RF 600zł
Policzki (tzw. chomiki)+RF 900zł
Podbródek +RF 900zł
Szyja +RF 900zł
Cała twarz + RF 1400zł
Twarz + szyja +RF 1800zł
Ramiona (tzw. pelikany) +RF 1200zł
Brzuch +RF 1700zł
Rozstępy (obszar 10x10cm) od 600zł
Dekolt+RF 900zł
Cała twarz+szyja+dekolt+RF 2500zł
Wew. lub Zew. część Ud +RF 1600zł
Kolana +RF 900zł
Polecane dodatki

Po każdym zabiegu HIFu MED LIFT  opracowujemy dodatkowo miejsce zabiegowe Falą Radiową

Odmładzanie falą radiową RF jest najnowocześniejszą metodą liftingu skóry bez użycia skalpela, która nie tylko niweluje efekty starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i utrata elastyczności, ale także działa zapobiegawczo poprzez odnowę struktury kolagenowej i poprawę krążenia krwi. Podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad 40˚C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie, a komórki są lepiej odżywione i ukrwione. W ten sposób fibroblasty (komórki tkanki łącznej) zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, a te z kolei są bezpośrednio odpowiedzialne za jędrność, elastyczność i gładkość skóry. Zabiegi przy użyciu radio frekwencji są również bardzo skuteczną metodą na zmniejszenie woreczków tłuszczowych pod oczami, obwisłych policzków, podbródka i szyi. Dzieje się tak, ponieważ stosowana częstotliwość radiowa skutecznie oddziałuje na adipocyty (komórki tłuszczowe), rozpuszczając je.

Kwas hialuronowy - Wolumetria twarzy

Poziome zmarszczki na czole od 275zł
Lwie zmarszczki - między brwiami od 275zł
Kurze łapki od 275zł
Zmarszczki na górnej wardze od 275zł
Zmarszczki - marionetki od 275zł
Zmarszczki nosowo-wargowe od 275zł
Bruzdy nosowo-wargowe od 275zł
Polecane dodatki

Dot. kwasu usieciowanego , volumetri - Usługę wykonuje pracownik w Yasumi Polkowice w celu umówienia wizyty skontaktuj się: tel: 503508535

*cena zależy od rodzaju i ilości zużytego preparatu i jest konsultowana przed wykonaniem zabiegu

Laser frakcyjny - rekonstruktor skóry

Twarz, 750zł
Szyja 500zł
Dekolt 500zł
twarz, szyja, 1000zł
okolice oczu plus powieki 450zł
czoło 500zł
Policzki 500zł
Obie dłonie 600zł
Rozstępy, blizny ciało 20 x20 cm 600zł
Blizny potrądzikowe - ustalane indywidualnie
Okolice ust 400zł
Brodawka 150zł
Polecane dodatki

Plecy / Brzuch / Pojedyncze blizny / Rozstępy - cena ustalana indywidualnie w zależności od powierzchni. Przy zakupie pakietu 3 zabiegów 20% rabatu.

Laserowe usuwanie tatuażu

Laserowy peeling węglowy Black Doll

Zabieg podstawowy - twarz 250zł
Zabieg podstawowy - twarz, szyja 280zł
Zabieg podstawowy - twarz, szyja, dekolt 320zł

Laserowy remodeling 3D - NOWOŚĆ

Cała Twarz 300zł
Twarz, szyja 330zł
twarz, szyja, dekolt 370zł

Makijaż permanentny

Brwi (cieniowanie pełne) 599zł
Kreska górna - efekt zagęszczenia 299zł
Kreska dolna 249zł
Kreska górna - dekoracyjna 399zł
Brwi - Ombre, Powder 599zł.zł
Brwi - efekt 3D - hybryda 699zł
Kreska górna - cieniowana 499zł
Usta (cień i konturowanie) - metoda Aquarell 799zł
Usta - cieniowanie pełne 899zł
Polecane dodatki

Perm usta aquarell

Pigmentacja brwi ombre polega na osiągnięciu przejść tonalnych, które stwarzają bardzo naturalny i delikatny efekt makijażu.

Makijaż brwi metoda HYBRYDOWA ( makijaż hybrydowy ) to metoda łącząca różne techniki .Najbardziej polecana metoda do rekonstrukcji brwi oraz celem korygowania błędnie wcześniej (u innej osoby i miejscu) wykonanego makijażu, starego sprzed kilku lat np. czerwonego lub przepigmentowanego.

Istnieje możliwość płatności na raty I rata 70% płatna na 1 wizycie a 30% na 2 wizycie - poprawce.

Mezoterapia igłowa twarzy i ciała

Skóra głowy 200zł
Cała Twarz Revitalizacja - (2,5ml) 60min. od 399zł
Rozstępy lub Blizny Brzuch, Uda (1ml) od 169zł
Kurze łapki, Bruzda Nosowo-Wargowa, Czoło - revitalizacja (1ml) od 169zł
Kwas Hialuronowy Nieusieciowany - 0,5ml od 159zł
Lipoliza Iniekcyjna (2ml) każdy obszar 30 od 130zł
Oczy (worki, cienie, zmarszczki - 1 ml) od 169zł zł
Polecane dodatki

 

REWITALIZACJA twarzy 

Profilaktyka w starzeniu się skóry wiotkiej, zmęczonej, starzejącej się. Wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze.

NTSR.HA to kompleks 55 składników przeznaczony do mezoterapii igłowej u osób z oznakami starzenia oraz wiotką skórą.

NTSR.HA zawiera kwas hialuronowy w wysokim stężeniu 32mg/5ml. Wśród składników aktywnych znajdują się również:  23 aminokwasy  12 witamin  6 koenzymów  6 składników mineralnych 5 kwasów nukleinowe 2 czynniki redukujące

To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka.  Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

 

KWAS HIALURONOWY

Skóra odwodniona, matowa, wymagająca intensywnego nawilżenia, wygładzenia, poprawy elastyczności i rozświetlenia, drobne zmarszczki, nierówności. Można stosować jako samodzielną terapię, jednak w celu uzyskania szybkich i widocznych efektów poprawy kondycji skóry oraz kompleksowego działania przeciwstarzeniowego rekomendowane jest łączenie go podczas jednej sesji zabiegowej z polirewitalizującym koktajlem .

Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu – skóra staje się gładka, elastyczna i pełna naturalnego blasku. Aby zapewnić długotrwały efekt należy wykonać trzy zabiegi w serii w odstępach miesięcznych

Lipoliza Iniekcyjna (intralipidoterapii) wykonuje się na zasadzie mezoterapii iniekcyjnej wstrzykując do tkanki podskórnej substancje, które powodują rozpad tkanki tłuszczowej. specjalny koktajl • Fosfatydylocholina – spalacz tłuszczu. To fosfolipid, który bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii. Mechanizm działania polega na rozpuszczeniu i eliminowaniu tkanki tłuszczowej.  
• Kwas deoksycholowy – w połączeniu z fosfatydylocholiną niszczy nadmiar tkanki tłuszczowej. 
• L- karnityna – beta-hydroksy-gamma-trimetylo-aminomaślan. Stymuluje przemiany metaboliczne tłuszczów (zwiększa ich przemianę i wykorzystanie jako źródła energii nawet do 70 %). Hamuje tworzenie się tkanki tłuszczowej w organizmie. Wykazuje właściwości antycellulitowe. 
• Krzemionka Organiczna – organiczny związek krzemu (silanol), bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie. Regeneruje tkankę łączną, wchodzi w skład elastyny, kolagenu, proteoglikanów i glikoprotein strukturalnych. Krzemionka organiczna pełni funkcję regulatora przemian i podziałów komórkowych. Poprawia krążenie, zwalcza wolnorodnikową peroksydację lipidów.

POLECAMY ZABIEG LIPO:

POŁĄCZENIE

3 skutecznych metod walki w usuwaniu tkanki tłuszczowej, walki z cellulitem…:

  1. Lipoliza Iniekcyjna (intralipidoterapii) wykonuje się na zasadzie mezoterapii iniekcyjnej wstrzykując do tkanki podskórnej substancje, które powodują rozpad tkanki tłuszczowej - 1 zabieg
  2. RF - Diathermy pomaga usuwać zbędne produkty przemiany materii poprzez masaż termiczny o wysokiej częstotliwości, częstotliwość radiowa działa skutecznie na adipocyty (komórki tłuszczowe) rozpuszczając je. - 2 zabiegi 
  3. BMS– Endomasaż likwiduje on tkankę tłuszczową i cellulit, ale także udrażnia naczynia limfatyczne i pobudza metabolizm. Polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej specjalną głowicą kulkową, rolkową, a następnie wydalenie zbędnych złogów tłuszczu poprzez normalne czynności oczyszczające organizm.- 3 zabiegi

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna z pielęgnacją

Twarz+szyja 120min. 259zł
Twarz+szyja+dekolt 150min. 359zł
Rozstępy lub Blizny Brzuch, Uda 90min. 359zł
Kurze łapki lub Bruzda Nosowo-Wargowa lubCzoło 90min. 159zł
Mezoterapia Nano Igłowa (twarz, szyja) 399zł
Mezoterapia NanoMikroigłowa (twarz, szyja) 60 229zł
Polecane dodatki

Podczas mezoterpii mikroigłowej wykonujemy drobne nakłucia, przez które wprowadzana jest do skóry  specjalistyczna mieszanina najskuteczniejszych substancji aktywnych o udowodnionym działaniu przeciwzmarszczkowym, napinającym, niwelującym przebarwienia, dotleniajacym czy działającym na zmniejszeniu blizn. W zalezności od problemu stosujemy odpowiednio dobrany koktajl.

Zabieg Mezoterapii Nano Igłowej - to nowoczesne urządzenie wyposażone w technologię podawania substancji aktywnych – wykorzystującą  mikroprocesor z wieloma igłami (0,1mm), delikatnie odrazu wprowadzając do skóry substancje aktywne np. peptydy biomimetryczne. Dzięki cienkim igłom o długości 0,1mm, zabieg mezoterapii nanoigłowej może być stosowany w przypadku skóry delikatnej – płytko-unaczynionej i cienkie. Sam zabieg mezoterapii polega na wprowadzeniu koktajlu zabiegowego za pomocą specjalnej matrycy wyposażonej w nano igły, które delikatnie uszkadzają naskórek w celu lepszego przenikania substancji aktywnych. W ten sposób można uzyskać oszałamiające efekty w szybkim czasie. Skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i nawilżona. Znikają zaczerwieniania oraz zmarszczki,  poprawia się owal twarzy.

Zabieg wykańczany jest specjalistyczną maską biocelulozową.

Dla uzyskania bardzo dobrych efektów zabiegowych polecamy połączyć z RF-Lavatron - cena 109zł. do zabiegu.

Mikroigłowa Nano -do nanonakłuwania stosuje się wyjątkowe nano-piny z wypustkami (to nie igły) do podania substancji czynnej (wtłoczenie) w celu silnej rewitalizacji skóry. Ten zabieg jest idealny w przypadku skóry cienkiej silnie unaczynionej i trudno gojącej się. Zabieg jest bezbolesny i bezkrwawy wykonywany przez cały rok. Dla osób, z przeciwskazaniem do mezoterapii igłowej lub mikroigłowej

-Mikronakłucia plus specjalistyczny koktajl  – np. peptydy biomimetyczne lub np. kwas ferulowy lub serum Hyaluro C-peel cena229zł. – wersja podstawowa

-Mikronakłucia plus specjalistyczny koktajl – np. peptydy biomimetyczne lub np. kwas ferulowy lub serum Hyaluro C-peel plus maska biocelulozowa dostosowana do skóry wersja rozszerzona LUX – 269zł.

Nici PDO

za 1 szt. nici MONO 30zł.zł

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon