Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjer Fizjoterapia Trychologia Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

NOWOŚĆ - Manicure Tytanowy w Yasumi Głogów

Wypielęgnowane, efektowne dłonie to niekwestionowany kobiecy atut, ale niestety nie każda z pań może się nimi cieszyć. Kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie są zmorą wielu kobiet, które starają się przeciwdziałać owym problemom na różne sposoby. Niestety, niektóre z nich mogą jedynie maskować urodowe mankamenty i w dłuższej perspektywie jeszcze bardziej osłabić płytkę paznokcia. I tu warto zastanowić się nad wykonaniem manicure tytanowego, który oprócz długotrwałych efektów stylizacyjnych może też poprawić stan zdrowia naszych paznokci.

Manicure tytanowy – co to takiego?

W manicure tytanowym wykorzystuje się preparaty – bazę podkładową (Gel Base) oraz kolorowe pudry, które błyskawicznie wysychają, a przy ich utwardzeniu nie używa się lamp UV tak jak w przypadku innych technik stylizacji np. manicure hybrydowym. Ponadto w preparatach, którymi wykonuje się manicure tytanowy, znajduje się wiele cennych składników odżywczych, które wpływają na kondycję paznokci, działając wzmacniająco na płytkę czy przeciwdziałając jej żółknięciu. Witaminy A, E, d3, b5 oraz wapń wchodzące w skład produktów do tytanowej stylizacji, sprawiają, że ta metoda polecana jest również paniom o słabych paznokciach, których stan może się nawet poprawić przy długofalowym stosowaniu tego zabiegu. I wreszcie w skład produktu wchodzi tytan, a dokładnie dwutlenek tytanu oraz polimer akrylowy, przez co ten rodzaj manicure charakteryzuje się niezwykłą trwałością  Dzięki bogatej kolorystyce każda klientka znajdzie coś dla siebie. Daną techniką można wykonać też trwałe klasyczne zdobienia takie jak: french manicure.

Pracujemy na marce - NuGenesis

Amerykańska firma NuGenesis Nails oferuje jedyne oryginalne produkty do stylizacji paznokci metodą tytanową, dzięki którym możliwe stanie się uzyskanie najmodniejszych kolorów, oraz pięknego i długotrwałego połysku paznokci przy tytanowej trwałości. Produkty NuGenesis są mało inwazyjne, przyjazne i delikatne w obejściu z naturalną płytką paznokcia.  NuGenesis Nails zdobyła uznanie i zwolenników na całym świecie przede wszystkim w USA, Australii, Kanadzie, Niemczech.

 
paznokcie tytanowe Yasumi Głogów

Cena od 82zł ...[więcej]
Rezerwacje on-line https://yasumi-glogow.versum.com/ 

lub po prostu do Nas zadzwoń ☎ 76 72 72 666

Wróć...

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon