Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fryzjer Fizjoterapia Trychologia Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

ThermoLifting i ThermoSliming RF - Lavatron

ThermoLifting falą radiową (RF) jest najnowocześniejszą metodą liftingu skóry bez użycia skalpela, która nie tylko niweluje efekty starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i utrata elastyczności, ale także działa zapobiegawczo poprzez odnowę struktury kolagenowej i poprawę krążenia krwi.

Oprócz tego - zastosowany na ciało - redukuje zwiotczenia po odchudzaniu, ciąży oraz redukuje cellulit.

Przebieg zabiegu twarz: Demakijaż SPA + ThermoLifting - Lavatron + aplikacja YASUMI Stop The Clock Anti-Aging Cream

Przebieg zabiegu ciało: Aplikacja prepratu na ciało + ThermoSliming + aplikacja kremu Yasumi na ciało 

Jak działa ThermoLifting?

Podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad 40˚C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie, a komórki są lepiej odżywione. W ten sposób fibroblasty (komórki tkanki łącznej) zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, a te z kolei są bezpośrednio odpowiedzialne za jędrność, elastyczność i gładkość skóry.

Zabiegi przy użyciu radiofrekwencji są również bardzo skuteczną metodą na zmniejszenie woreczków tłuszczowych pod oczami, obwisłych policzków, podbródka i szyi. Dzieje się tak, ponieważ stosowana częstotliwość radiowa skutecznie oddziałuje na adipocyty (komórki tłuszczowe), rozpuszczając je.

ZABIEG DOTLENIA SKÓRĘ GŁOWY, STYMULUJE DO WZROSTU CEBULKI WŁOSÓW, DEZYNFEKUJE ICH KORZENIE OGRANICZAJĄC PRZY TYM SAMYM WYPADANIE WŁOSÓW.
RF Diathermy Lavatron 250 stosuje się w zapobieganiu wypadania włosów lub pobudzeniu ich wzrostu, leczeniu łysienia plackowatego oraz łojotoku skóry głowy.

Oprócz tego - zastosowany na ciało - redukuje zwiotczenia po odchudzaniu, ciąży oraz redukuje cellulit.

Po ilu zabiegach zobaczę efekty?

ThermoLifting RF jest bezpieczną i bezbolesną metodą, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów (po całkowitej odnowie kolagenu, która trwa ok. 3 miesiące) zaleca się wykonanie co najmniej 5 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu. Opalona skóra nie wyklucza wykonania zabiegu.

Urządzenie posiada certyfikat medyczny, ale zabiegi po odpowiednim przeszkoleniu moga wykonywać również kosmetolodzy, kosmetyczki oraz fizjoterapeuci.

  • Cena: Od 139 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: zabiegi na twarz, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, pielęgnacja okolic oczu, trychologia
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, normalna
  • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt, okolice oczu, okolice ust, brzuch, boki, ramiona, pośladki, uda, kolana
  • Na problem: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, opadające powieki, worki pod oczami, zaniedbana oprawa oczu, cellulit, nadmiar skóry po zrzuceniu kilogramów
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem